• In English
 • Понад 8 млн грн орендної плати щорічно отримуватимуть місцеві ради Миколаївщини за результатами земельних торгів, проведених у 2019 році

  Цьогоріч у Миколаївській області на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області, продано права оренди 128 земельних ділянок державної власності загальною площею понад 2,53 тис. га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Ділянки розташовані в Баштанському, Березанському, Березнегуватському, Єланецькому, Казанківському, Миколаївському, Первомайському та Снігурівському районах Миколаївської області.

  За результатами торгів до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 8,12 млн грн, а середній розмір орендної плати склав 25,2% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  Найвищу відсоткову ставку за результатами торгів зафіксовано у Калинівській сільській раді Снігурівського району Миколаївської області – 132,12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розмір річної плати за користування ділянкою склав 252,6 тис. гривень.

  Також під час торгів значно зросла відсоткова ставка оренди земельних ділянок, розташованих у Мигіївській та Ясногородській сільських радах Первомайського району Миколаївської області, та досягла 128,89% і 111,84% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (розмір річної плати – 74,7 тис. грн та 226,4 тис. грн) відповідно.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.