• In English
 • Понад 73 мільйони гривень збитків завдано атмосферному повітрю упродовж 2020 року, - Держекоінспекція
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 26 січня 2021 року о 13:19

  Протягом 2020 року територіальними органами ДЕІ було розраховано понад 73 мільйони гривень збитків за порушення в частині захисту атмосферного повітря — наднормативні викиди в повітря, експлуатація забруднюючих установок без дозволів тощо.

  Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

  «Загалом протягом 2020 року Держекоінспекція здійснила 5389 перевірок в цій сфері. На порушників складено 4052 адміністративні протоколи, 3502 особи притягнути до адмінвідповідальності.

  Також інспекція подала 78 позовів до судів щодо припинення діяльності суб'єктів господарювання. Це, зокрема, ТОВ «Харківський коксовий завод «Новомет», який здійснював викиди без відповідних дозволів», - проінформував голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

  Цьогоріч у Держекоінспекції продовжать реалізацію заходів для посилення контролю за промисловим забрудненням.

  «Незабаром буде відкритий Офіс Держекоінспекції у Кривому Розі, до спеціалізації якого входитиме контроль за дотриманням природоохоронного законодавства на великих підприємствах. Також почав свою роботу Придніпровський округ ДЕІ, який охоплює області з найбільшою кількістю промислових об’єктів», - зазначив Андрій Мальований.

  Він підкреслив, що завдяки цим рішенням ДЕІ зможе здійснювати прозорі та ефективні перевірки великих підприємств та сприяти їх екологічній модернізації.