• In English
 • Понад 70 млн грн компенсації отримали учасники програми "теплих кредитів" від Держенергоефективності у листопаді

  Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію населенню та ОСББ за програмою «теплих кредитів». Цього разу сума відшкодування склала 71 млн гривень.

  Зокрема, найбільшу компенсацію – 54,4 млн грн – отримали родини на утеплення індивідуального житла.

  Майже 3,7 млн грн одержали домогосподарства, які встановили твердопаливні котли.

  Ще близько 12,9 млн грн виплачено ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

  Загалом за три роки програма «теплих кредитів» допомогла вже понад 360 тис. родин утеплити свої помешкання та зменшити комунальні платіжки. Уряд відшкодував учасникам програми майже 1,9 млрд гривень. Зокрема, компенсовано:

  • 1,7 млрд грн - фізичним особам на утеплення індивідуального житла;

  • 117 млн грн - фізичним особам на встановлення твердопаливних котлів;

  • 86,2 млн грн - ОСББ та ЖБК на утеплення багатоповерхівок.

  «Співфінансування енергоефективних заходів з різних джерел – дійсно вигідний спосіб утеплити житло. Такий механізм дозволяє значно зменшити витрати родин при придбанні обладнання та матеріалів, необхідних для термомодернізації будинку», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  До речі, окрім держави, компенсації за «теплими кредитами» надає ще й місцева влада. Дізнатися, де саме можна отримати додаткову допомогу на утеплення, можна на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

  Нагадаємо, що минулого тижня відновлено видачу «теплих кредитів» в Ощадбанку та Укргазбанку. Тому усі охочі долучитися до енергозбереження за державної підтримки можуть поспішити та скористатися цією програмою.