• In English
 • Понад 41 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру надано з початку року на Запоріжжі

  Упродовж семи місяців поточного року працівники Держгеокадастру Запорізької області надали населенню 41 951 адмінпослугу з питань ведення Державного земельного кадастру. З них 24 398 або 58% – надано на безоплатній основі, 17 553 (42%) – на платній.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 2,002 млн гривень. Найбільші надходження – 1,95 млн грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 17 159 таких документів.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (15 723), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (4 718), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (3 907).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.