• In English
 • Понад 3,7 млн грн надійшло до бюджетів Сумщини у минулому році за надані землевпорядниками адміністративні послуги

  У 2018 році Головним управлінням Держгеокадастру в Сумській області надано 284 026 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нараховано плату в сумі близько 3,7 млн гривень.

  Переважну більшість адмінпослуг (240 822) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (83 014), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (73 209) та виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (18 516).

  На платній основі землевпорядники надали 43 204 адмінпослуги. Отримані кошти перераховано до місцевих бюджетів Сумщини.

  Найбільші надходження – у сумі близько 3,38 млн грн – отримано за видачу 38 403 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркову державну експертизу землевпорядної документації бюджети поповнено на 154,5 тис. гривень. За надання 2 641 викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) до бюджету надійшло 139,6 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.