• In English
 • Понад 32 тис. земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку цього року

  З початку 2021 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Національній кадастровій системі 32 319 земельних ділянок. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

  Загалом за цей період до Головного Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 53,8 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали понад 39,7 тис. заяв, або 94 % від їх загальної кількості.

  На Львівщині однією з найпопулярніших послуг є надання витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядники області видали понад 14 тис. таких документів.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.