• In English
 • Понад 3 млн грн орендної плати щорічно отримуватимуть місцеві ради Вінниччини за результатами земельних торгів, проведених у червні

  У червні 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області на земельних торгах реалізувало права оренди на 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 317,24 гектара.

  Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельними ділянками складав 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 876,7 тис. грн, кінцева орендна плата за результатами торгів склала 3,01 млн грн, (41,23% від НГО).

  Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів Вінниччини майже у чотири рази більше від очікуваної (стартової) суми орендної плати.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».