• In English
 • Понад 2,5 тисячі херсонців і мешканців прилеглих населених пунктів вже евакуювались у безпечні регіони, - Ірина Верещук

  Понад 2,5 тисячі херсонців і мешканців прилеглих населених пунктів вже евакуювались у безпечні регіони. Про це під час ефіру на телеканалі «Рада» повідомила Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

  Вона додала, що пріоритет надається жінкам з дітьми, людям старшого віку, хворим і маломобільним.

  «Ми маємо відпрацьовані маршрути. До прикладу, з Кривого Рогу до Львова, з Херсона до Хмельницького. Можна також дістатися Миколаєва чи Одеси й там сісти на евакопотяг», – нагадала посадовиця.

  Віце-прем'єр-міністр зауважила, що перші виплати готівкою люди отримують буквально на вокзалі. Це 2 тис. гривень на дорослого та 3 тис. гривень на дитину або особу з інвалідністю.

  Прибулих громадян зустрічають представники ОВА. Вони допомагають із поселенням, отриманням довідок ВПО, виплат і гумдопомоги. Щоб переміщені особи не стояли в чергах і не обтяжували себе зайвими турботами.

  «Насамперед люди розраховують на кеш-підтримку. Тому отримують її відразу по прибуттю. Це додає впевненості у тому, що на новому місці держава дбатиме про них», – резюмувала Ірина Верещук.