
Понад 235 тисяч доз вакцини проти грипу пройшли контроль якості й найближчим часом надійдуть у продаж до аптек та медзакладів
Міністерство охорони здоров'я України,
опубліковано
01 жовтня 2024
року о
17:27
Ще 170 050 доз вакцини проти грипу французького виробництва (серія Y4A122V) пройшла державний контроль якості. Держлікслужба видала позитивний висновок про відповідність якості вакцини вимогам державних і міжнародних стандартів. Найближчим часом вона надійде у продаж до медзакладів та аптек.
Також державний контроль якості пройшли ще 65 150 доз вакцини проти грипу корейського виробництва (серія Q60224011). Усі вакцини, які надходять в Україну, підлягають обов’язковому лабораторному контролю якості. Його здійснює Держлікслужба. Після отримання позитивного висновку вакцини використовують у медичних закладах або вони надходять у продаж до аптек.