• In English
 • Понад 200 Героїв України, або члени їх сімей отримають грошову винагороду, – Юлія Соколовська
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 26 лютого 2020 року о 15:32

  На черговому засіданні 26 лютого 2020 року Урядом прийнято рішення, яке дозволить виплатити грошову винагороду 207 Героям України. Про це повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

  Кабінет Міністрів України схвалив розроблену Міністерством соціальної політики на виконання відповідного Указу Президента України постанову „Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку”.

  Як зазначила Міністр соціальної політики, грошова винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому присвоєно звання Герой України. У цьому році вона становитиме 105, 1 тис. грн.

  На виплату грошової винагороди буде спрямовано 21,7 млн грн.

  Довідково

  Відповідно до Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, одержувачами грошової винагороди є громадяни України з числа:

  - осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена „Золота Зірка”;

  - членів сімей осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена „Золота Зірка” посмертно, або у разі смерті особи, якій присвоєно звання Герой України із врученням ордена „Золота Зірка”.

  До членів сімей належать особи, які проживали разом із Героєм України: дружина (чоловік), діти, батьки.