• In English
 • Понад 1,76 млн грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у червні 2019 року на Кіровоградщині

  Упродовж червня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 279 гектарів.

  Ділянки розташовані на території Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Кропивницького, Новомиргородського, Онуфріївського районів Кіровоградської області. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Крутеньківської сільської ради Голованівського району Кіровоградської області площею 9,85 га, де стартова ціна піднялася до 101% від нормативної грошової оцінки та становить 78,92 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у червні 2019 року, до бюджетів місцевих громад Кіровоградщини щорічно надходитиме 1,76 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».