• In English
 • Понад 1,5 млн грн надійшло до бюджетів Сумського регіону у поточному році за надані адміністративні послуги у сфері земельних відносин

  З початку 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області надано 344 677 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

  Переважну більшість адмінпослуг (328 686) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (134 704), державної реєстрації земельних ділянок (37 129), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (32 178) та виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (62 149).

  На платній основі землевпорядники Сумщини надали 15 991 адмінпослугу. За ці послуги отримано кошти у розмірі близько 1,5 млн гривень.

  Найбільші надходження – у розмірі 1,36 млн грн – отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.