• In English
 • Понад 1,3 млн грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2018 року на Кіровоградщині

  Упродовж березня 2018 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

  Дані земельні ділянки розташовані на територіях Добровеличківського, Устинівського, Петрівського, Новоархангельського, Бобринецького, Олександрійського та Олександрівського районів Кіровоградської області, їх загальна площа становить 385,65 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів на Кіровоградщині продані права оренди на земельну ділянку площею 15,38 га в адміністративних межах Димитрівської сільської ради Устинівського району, де стартова ціна піднялася до 86% від нормативної грошової оцінки та становить 80,04 тис. гривень, а також права оренди на земельну ділянку площею 76,34 га на території Новопразької селищної ради Олександрійського району, де стартова ціна піднялася до 28,72% від нормативної грошової оцінки та становить 702,33 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у березні 2018 року, до бюджетів сільських рад Кіровоградської області щорічно надходитиме майже 1,33 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

   Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони»