• In English
 • Понад 115 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Львівщини

  Працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжують роботу з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму.

  З червня 2022 року фахівці оцифрували більше 115,6 тис. таких документацій на території Львівської області, ця робота здійснюється постійно. Впродовж поточного року землевпорядники Львівщини опрацювали більше 39 тис. документацій.

  Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить оперативний та швидкий пошук; зниження корупційних ризиків; введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

  Довідково

  Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

  Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553.

  Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог законів України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.