• In English
 • Поліція готова забезпечити безпеку учасників масових заходів 14 жовтня, – Олександр Фацевич
  Національна поліція України, опубліковано 14 жовтня 2018 року о 11:09

  Очікується, що участь у заходах з нагоди святкування Дня Захисника та релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці візьме понад 172 тисячі громадян. Їхню безпеку по всій країні забезпечуватимуть понад 9,4 тисячі правоохоронців. Про це сьогодні, 14 жовтня, повідомив заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич під час оперативної наради на базі Ситуаційного центру Національної поліції.

  За його словами, всього сьогодні у державі відбудеться понад 430 масових заходів. Відповідно ситуаційні центри на місцях переведені у надзвичайний режим. Оперативна обстановка по країні відслідковується безперервно та цілодобово.

  «Очікується, що участь у заходах по всій державі візьме понад 172 тисячі громадян. Наше завдання – не допустити порушень публічної безпеки та порядку. Особливий контроль – це місто Київ та Львів, де очікується найбільша кількість учасників заходів», – наголосив Олександр Фацевич.

  Станом на ранок до Києва вже прибула значна кількість вірян. Громадський порядок у столиці забезпечує достатня кількість правоохоронців.

  Водночас безпеку учасників дорожнього руху, зокрема, громадян, які прибувають у міста для святкування, молебня, патріотичного маршу у місті Києві, забезпечує патрульна поліція та сили поліції превенції.

  Нагадаємо, Олександр Фацевич повідомив, що напередодні свят поліція наблизить наряди до релігійних споруд.