• In English
 • Поліцейські офіцери громади долучатимуться до проекту «Безпечне дитинство», - Ігор Клименко
  Національна поліція України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 14:56

  Поліцейські офіцери громади долучатимуться до проекту «Безпечне дитинство». Про це Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив сьогодні, 14 вересня, після церемонії вручення автомобілів 86 поліцейським, які працюватимуть у територіальних громадах.

  За словами Ігоря Клименка, нині заступили на службу 632 поліцейських офіцери громади, і це дозволяє посилити поліцейську присутність у найвіддаленіших населених пунктах держави.

  При цьому Голова Нацполіції наголосив, що поліцейські офіцери громади долучаться до впровадження проекту «Безпечне дитинство»:

  «Ще один етап, на який ми заходимо, це – безпечне дитинство. І Президент України, і Міністр внутрішніх справ України поставили завдання: в кожній школі має відчуватися присутність поліцейського. В Україні гостро стоїть питання дитячої злочинності і злочинів, скоєних відносно дітей. Тож поліцейський офіцер громади разом з ювенальними поліцейськими та шкільними офіцерами поліції будуть присутні в навчальних закладах».

  Глава відомства додав, що поліцейські офіцери громади мають знати, скільки дітей проживає на території об’єднаної територіальної громади, скільки навчальних закладів функціонує, і мати повний контакт з педагогічним складом того чи іншого навчального закладу для забезпечення безпеки дітей.