• In English
 • Події в Керченській протоці ставлять перед ЗСУ відповідальні завдання, над якими ми працюємо, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 грудня 2018 року о 13:28

  Хотів би привітати всю країну з Днем Збройних Сил України. Агресія з боку Російської Федерації не має тенденції до зменшення. Останні події в Керченській протоці, на кордоні з Росією, ставлять перед Збройними Силами України дуже відповідальні завдання, над якими ми сьогодні працюємо, незважаючи на професійне свято. На цьому сьогодні, 5 грудня, під час брифінгу для представників ЗМІ зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

  «Сьогодні всі військові знаходяться в повній бойовій готовності, також у повну бойову готовність переведені всі органи військового управління, відбувається передислокація з’єднань та частин для посилення небезпечних напрямків, відбувається організація взаємодії між органами виконавчої влади та органами військового управління для найбільш ефективної роботи, відбувається винесення і, сподіваюся, прийняття найближчим часом законодавчих актів щодо покращення наших спроможностей із захисту нашої держави», – наголосив глава оборонного відомства.

  Степан Полторак повідомив, що й військово-промисловий комплекс переходить на інший формат роботи.

  «Ми з’ясовуємо можливості нашої економіки і роботи окремих підприємств щодо збільшення постачання військової форми, паливно-мастильних матеріалів, продовольчих запасів для того, щоб та робота, яку ми почали зі створення і поповнення необхідних запасів, була достатньою для того, щоб на випадок відкритої агресії Росії проти України ми могли ефективно захищати свою країну», – наголосив він.

  «Ми святкуємо цей день в той час, коли в Україні оголошено воєнний стан. Я хотів би переконати, що Збройні Сили напоготові і ми робимо все можливе для того, щоб не повторився 2014 рік», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак та привітав всіх військових, всі сім’ї зі святом – Днем Збройних Сил України.