• In English
 • Подано 185 кандидатів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 червня 2020 року о 16:31

  У цьому році подано пропозиції 185 кандидатів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, висунених за досягнення 2019 року. Серед поданих кандидатів 86 жінок і 99 чоловіків. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час першого засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

  «Премія за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молодим людям віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Нашій державі дуже поталанило з юнаками та дівчатами, які прагнуть будувати сильну та комфортну державу. Звичайно, за великі досягнення завжди треба дякувати», - зазначив Вадим Гутцайт.

  Більш детально про результати поданих документів на присудження Премії та про розгляд поданих пропозицій зазначила заступник Міністра, секретар Комітету Марина Попатенко. «Важливу роль у процесі відбору лауреатів відіграє громадськість. Так, більшість Комітету складають представники громадських організацій та засобів масової інформації», - наголосила заступник.

  Вона також додала, що здобутки молоді розглядаються за такими напрямами:

  1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

  2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

  3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

  4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

  5) популяризація здорового способу життя, cпортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;

  6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

  7) культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини;

  8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

  Зазначимо, що Міністр Вадим Гутцайт головував на засіданні Комітету за дорученням Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

  Зі складом Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України можна ознайомитися ТУТ.