• In English
 • Піротехніки ДСНС продовжують очищувати землю від боєприпасів, - Сергій Крук
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 31 травня 2023 року о 09:12

  На території Миколаївської області наразі працюють 11 піротехнічних розрахунків, які оперативно реагують на повідомлення від населення про виявлення вибухонебезпечних предметів, залишків ракет тощо. Так, тільки за добу 30 травня ними очищено територію площею понад 23 га, де виявлено та знешкоджено 12 ВНП. Всього ж з початку повномасштабного вторгнення з боку російської федерації на Миколаївщині вже розміновано 4097,09 га території і знищено більше 16 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.
  «Піротехніки ДСНС продовжують очищувати землю від боєприпасів, які залишив по собі ворог. Відпрацьовуємо заявки на розмінування від цивільного населення», - Сергій Крук про роботу саперів на Миколаївщині.
  Голова ДСНС подякував особовому складу за допомогу людям при відпрацюванні забруднених територій та підкреслив, що довіра кожного українця - наша сила. Тому зусилля піротехнічних підрозділів і надалі будуть зосереджені на тому, аби якнайшвидше повернути людям можливість не стати жертвою небезпечних залишків війни, а також безпечно обробляти сільськогосподарські поля.
  Загалом по Україні з 24 лютого 2022 року піротехнічними підрозділами ДСНС знешкоджено майже 395 тис. одиниць вибухонебезпечних предметів (у тому числі майже 3 тис. одиниць авіаційних бомб) та обстежено територію площею близько 87 тис. 538 гектарів.