• In English
 • Пілотний проект із покращення соціальної та професійної реабілітації осіб з інвалідністю у Вінниці пошириться всією Україною
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 10 квітня 2018 року о 17:58

  Пілотний проект із покращення соціальної та професійної реабілітації осіб з інвалідністю у Вінниці пошириться всією Україною. Про це заявила заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна під час робочої поїздки до міста Вінниця.

  Заступник Міністра провела робочу зустріч з керівництвом Вінницької області, під час якої було обговорено цілий ряд питань щодо покращення якості надання соціальних послуг населенню, а також питанню інклюзії.

  Особливу увагу було приділено запровадженню пілотного проекту на базі вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля». Зазначений проект спрямований на покращення соціальної та професійної реабілітації людей з інвалідністю.

  Олександра Чуркіна заявила, що цей проект у Вінниці буде першим і в подальшому практика його впровадження поширюватиметься всіма регіонами України.