• In English
 • Підвищення довіри суспільства до держслужби є важливим завданням на шляху реформ, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 лютого 2019 року о 18:31

  Одним з найважливіших завдань реформи державного управління в Україні є підвищення довіри суспільства до державної служби. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби, де було презентовано звіт про роботу агентства у 2018 році.

  «Ми змінюємо ситуацію. Раніше чиновник був перешкодою реформ. Зараз має стати лідером змін, якому довіряють громадяни», - сказав він.

  Серед результатів реформи державного управління Олександр Саєнко підкреслив залучення найкращих професіоналів на нові посади державної служби завдяки оновленій конкурсній процедурі, підвищенню вимог та запуску сучасного порталу вакансій career.gov.ua, де уперше можна подати документи он-лайн.

  «У 2019 році ми, зокрема, сфокусуємо увагу на вдосконаленні конкурсної процедури, модернізації порталу вакансій та розширенні його можливостей», - додав Міністр.

  Також важливим завданням на цей рік він назвав підвищення якості роботи державних службовців, питання дотримання законодавства про державну службу, нагадавши, що в 2018 році вперше було запроваджено оцінювання результатів діяльності державних службовців на основі ключових показників ефективності.

  «Ефективне урядування – один з головних пріоритетів Уряду, а реформа державної служби є важливою частиною цьогорічного плану дій», - резюмував Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  Підвищення довіри суспільства до держслужби є важливим завданням на шляху реформ, – Олександр Саєнко