У рамках 3-го засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР, яке триває у Києві 4-6 грудня, було підписано Програму культурного співробітництва між Міністерством культури України і Міністерством культури Китайської Народної Республіки на 2018-2022 роки.
Програму підписали Міністр культури України Євген Нищук та заступник Міністра культури КНР Дун Вей. Під час зустрічі сторони відзначили позитивну динаміку розвитку двостороннього українсько-китайського співробітництва в сфері культури і погодилися надалі всебічно заохочувати поглиблення взаємовигідного партнерства в цій сфері.
Програма передбачає підтримку та заохочення зміцнення прямих контактів між культурними і художніми установами двох держав, а також співробітництво в сфері обміну діловою інформацією, професійної підготовки, спільної творчості, організації та реалізації спільних мистецьких проектів. У тому числі участь у великих міжнародних культурних заходах таких як Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Гоголь-Fest» (м. Київ), Міжнародний культурний ЕКСПО Шовкового шляху (м. Дуаньхуан), Китайський міжнародний фестиваль мистецтв (м. Шанхай).
Також сторони підтримують встановлення прямих контактів між Українським інститутом книги та Союзом китайських письменників, сприяють здійсненню перекладів літературних творів і обміну візитами делегацій письменників. Заохочують та сприяють участі видавничих установ у книжкових виставках, що проходять на території обох держав, таких як Міжнародний книжковий фестиваль (м. Одеса), Одеський Міжнародний Корнейчуковский фестиваль дитячої літератури, Китайський міжнародний книжковий фестиваль (м. Пекін) та інших.
Програма передбачає зміцнення і розвиток двостороннього співробітництва в сфері кіно- і телевиробництва. З цією метою сторони сприятимуть укладенню Угоди про спільне виробництво фільмів і співробітництво у сфері кінематографії між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки, а також сприятимуть розширенню доступу національного кінопродукту на державні кіноринки. Китайська Сторона позитивно розглядає імпорт українських фільмів.
Сторони також підтримують і заохочують зміцнення прямих контактів між бібліотечними установами та музейними установами держав та між професійними об’єднаннями фахівців у цих галузях, розширення та активізацію співпраці в сфері охорони культурної спадщини.
Сторони поділяють спільну зацікавленість у розвитку культурних і креативних індустрій і відзначають важливу роль, яку відіграють культурні та креативні індустрії у забезпеченні сталого розвитку економіки держав.