• In English
 • Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 листопада 2018 року о 16:02

  23 листопада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося шосте засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

  У ході зустрічі сторони обговорили низку питань щодо розвитку торговельно-економічного партнерства двох держав.

  «Упродовж останніх років діалог між Україною та Королівством Саудівська Аравія значно активізувався на всіх рівнях, що безумовно сприяє розвитку співробітництва між нашими дружніми державами у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес. Саудівська Аравія – провідна держава Близького Сходу та мусульманського світу в цілому. Ми вважаємо Королівство нашим важливим і перспективним партнером», - наголосив Павло Розенко, розпочинаючи засідання.

  «Окрім питань економічного плану, ми розраховуємо на розширення контактів і в гуманітарній сфері. Саме тому ми сьогодні будемо підписувати одну з угод у сфері спорту. Сподіваємось на розширення нашої співпраці і в системі освіти, і в системі культури».

  Наприкінці зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері спорту. Свої підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та  Міністр довкілля, водних ресурсів і сільського господарства Королівства Саудівська Аравія Абдулрахман бін Абдулмухсін Аль-Фадлі.

  Зокрема, Угода передбачає здійснення програм обмінів у сфері спорту між відповідними спортивними установами та федераціями, співробітництво з метою підготовки спеціалістів у сфері спорту, координацію позицій сторін на міжнародних спортивних заходах, а також співпрацю з питань спортивної медицини та антидопінгової діяльності.