• In English
 • Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Представництвом Дитячого Фонду ООН в Україні, Міністерством молоді та спорту та молодіжним послом ЮНІСЕФ в Україні
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 квітня 2019 року о 18:58

  17 квітня в Мінмолодьспорту під час засідання Наглядової Ради проекту U-Report було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерством молоді та спорту України та солістом гурти «Антитіла» молодіжним послом ЮНІСЕФ в Україні Тарасом Тополею.

  У підписанні взяли участь Міністр Ігор Жданов, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер та соліст гурту «Антитіла»Тарас Тополя.

  «Наша ефективна співпраця з ЮНІСЕФ триває не один рік. Підписання Меморандуму засвідчує продовження спільної роботи з метою активізації участі молоді в усіх державотворчих процесах, що впливають на її життя, розвиток та вирішення актуальних питань», - наголосив Ігор Жданов.

  «Ми раді, що до нашої команди приєднався відомий український музичний гурт «Антитіла». Соліст гурту Тарас Тополя активно підтримує проект U-Report, один із дієвих механізмів та найпростіших інструментів, як молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя», - зазначив Міністр.

  Протягом 2017-2018 років командою U-Report спільно з Тарасом Тополею проведено більше 50 зустрічей зі студентами по всій країні. За результатами цих зустрічей 7000 небайдужих молодих українців та українок приєдналися до опитувань U-Report.

  Лотта Сільвандер наголосила: «Я дуже рада, що деякі проекти, які ми реалізуємо спільно із Міністерством, мають неабиякий успіх. Такі проекти як U-Report та подібні йому мають глобальне значення. Приємно бачити молоді обличчя і розуміти, що ми виконаємо наше спільне завдання якнайкраще».

  Тарас Тополя подякував Міністерству та проекту U-Report за плідну співпрацю і цікавий проект: «Мені приємно бути долученим до цієї справи. Два роки тому ми швидко порозумілися із командою U-Report. Завдяки таким ініціативам молодь дійсно стає більш впливовою на зміни у нашій державі».

  Із повним текстом Меморандуму можна ознайомитись /тут/.