• In English
 • Підготовка до опалювального сезону: Мінрегіон продовжує перевірку технічної готовності областей
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 27 вересня 2021 року о 09:46

  Регулярні візити співробітників Міністерства розвитку громад та територій до регіонів для оцінки рівня готовності підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2021-2022 років тривають. Про підготовку Чернігівської області розповіла заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

  «Технічна підготовка об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до опалювального періоду йде за графіком. Це засвідчують й результати виїздів фахівців Мінрегіону, які вже перевірили 14 областей. Наразі темпи підготовки в цих областях відповідають очікуваним показникам», – зазначила Наталія Хоцянівська.

  Так, наразі рівень підготовки об’єктів теплового господарства, житлового фонду та об’єктів соціальної сфери на Чернігівщині становить понад 90%. Вже підготовлено 3850 з 4229 житлових будинків, 690 із 765 котелень та 118 із 125 центральних теплових пунктів.

  Також готові до роботи в осінньо-зимовому режимі близько 90% водопровідних та каналізаційних мереж, насосних станцій, очисних споруд та свердловин.

  Крім того, в області було відремонтовано понад 451 тис. м кв вулиць та доріг з 501,5 (90,0%), заготовлено 21,1 тис. тонн посипкових матеріалів і реагентів (90,2%).

  Зауважимо, що об’єкти ЖКГ та соціальної сфери мають бути на 100% готові до 1 жовтня.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що підготовка до опалювального сезону знаходиться у фокусі уваги Уряду, зокрема й Мінрегіону.