• In English
 • Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 липня 2023 року о 19:50

  В рамках підготовки до опалювального сезону в газосховищах вже накопичено 11,7 млрд куб. м газу. До початку осінньо-зимового періоду планується вийти на показник 14,7 млрд кубометрів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за результатами наради з Віце-прем’єр-міністром з відновлення — Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим, очільником НАК «Нафтогазу» Олексієм Чернишовим, представниками Міністерства інфраструктури, Міністерства енергетики, Мінекономіки та Міністерства фінансів.

  Під час наради обговорили питання ремонтів, накопичення паливних ресурсів, безпеку об’єктів теплової енергетики. 

  Була заслухана інформація Міністерства інфраструктури та НАК "Нафтогазу" щодо плану підготовки теплоелектроцентралей в осінньо-зимовий період 2023/2024 та стан реалізації цього плану щодо ТЕЦ, котелень та теплових електростанцій.

  «Як доповіли в Мінінфраструктури, кожне підприємство має свій план ремонтів обладнання, вони відбуваються відповідно до графіків. Визначено відповідальних за їх дотримання. Розглянули стан готовності об'єктів ЖКГ. На старті опалювального сезону маємо вийти на показник в 100%. Це гарантує стабільне проходження зими», — наголосив Денис Шмигаль. 

  Прем’єр-міністр також повідомив про доручення забезпечити захист об'єктів теплоенергетичної інфраструктури від ворожих обстрілів.

  «Завдання поставлені. Відповідальні визначені. Працюємо для того, щоб в оселях українців було тепло», — заявив Глава Уряду.

  Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими Під головуванням Прем’єр-міністра відбулася нарада щодо підготовки теплоенергетики до зими