• In English
 • Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 липня 2018 року о 15:00

  9 липня під головуванням Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України.

  Учасники засідання обговорили стан виконання Указу Президента України від 11 квітня 2018 № 99 «Про відзначення 27-ї річниці Незалежності України» центральними та місцевими органами виконавчої влади та Плану заходів щодо підготовки відповідних урочистостей.

  Павло Розенко нагадав, що цього року Україна продовжує відзначати 100-річчя Української Революції. «У цьому році ми акцентуємо увагу як на 27-й річниці Незалежності України, так і на відзначенні 100-річчя Української Революції, 100-річчя відродження Української державності. Тому під час заходів з відзначення 27-річниці Незалежності України, буде акцентована увага і на тих подіях, які відбувалися у 1917-1919 роках минулого століття», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  За результатами засідання члени Оргкомітету отримали відповідні доручення.