• In English
 • Під головуванням Павла Розенка відбулася нарада з питань підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 28 грудня 2017 року о 15:17

  28 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася нарада з питань підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами.

  «Наближається відзначення історичної події - сторіччя бою під Крутами. Зараз, коли відбулася окупація і анексія частини території України, ті подвиги, які вже здійснило нове покоління молоді, по-іншому дозволяють поглянути і на історію 100-річної давнини. Наше зобов’язання – провести заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами на найвищому рівні», - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання.

  Він нагадав, що мета заходів - встановити історичні зв’язки між юними героями української революції 1917-1921 років, борцями за свободу і незалежність України проти більшовицької навали та сучасними учасниками АТО на сході України – війни з російським агресором за збереження територіальної цілісності та незалежності України.

  Учасники наради опрацювали концепцію та проект плану заходів. Планується, що основні урочистості відбудуться 29 січня 2018 року на станції Крути.