• In English
 • Під час щорічного Інфраструктурного дня Комітету з логістики ЄБА обговорили актуальні питання галузі
  Державна служба морського та річкового транспорту України, опубліковано 28 листопада 2018 року о 11:43

  27 листопада 2018 року з ініціативи Європейської Бізнес Асоціації відбувся щорічний Інфраструктурний день Комітету з логістики Асоціації.

  У роботі заходу взяли участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро Петренко, Керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс.

  Основними темами для обговорення були шляхи забезпечення безпеки на українських залізницях, тарифна політика, реформування морської та річкової галузей України, обговорення проекту Методики розрахунку портових зборів, результати 2018 року та плани Міністерства на 2019 рік тощо.

  Володимир Омелян акцентував увагу на діяльності Міністерства в транспортній галузі та спільно з присутніми  обговорив тему оцінювання загального стану інфраструктури України.

  Дмитро Петренко детально розповів про діяльність Морської адміністрації як новоутвореного центрального органу виконавчої влади, функції та завдання Морської адміністрації, результати роботи, створення сучасної моделі організації вітчизняного судноплавного бізнесу. Зокрема, надав коментарі щодо необхідності якісного підходу до перегляду Кодексу торговельного мореплавства, підбору висококваліфікованих кадрів тощо.

  «Уперше в Україні відбувся конкурс на зайняття вакантних посад державної служби капітанів морських портів. Таке новаторське управлінське рішення свідчить про значну увагу чинного  Уряду до  інфраструктурної сфери економіки, яка може і повинна істотніше наповнювати державну скарбницю»,  – зазначив Дмитро Петренко. 

  Він наголосив, що спільними зусиллями необхідно вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання.