• In English
 • Першим спікером проекту “11 кроків до майбутнього разом з успішними українцями” став заступник Глави АПУ Ростислав Павленко
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 березня 2018 року о 17:00

  13 березня в Міністерстві молоді та спорту розпочалась серія зустрічей проекту “11 кроків до майбутнього разом з успішними українцями”.

  Захід відкрив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  “Ми розпочинаємо нову програму, яка дозволить молоді зрозуміти, як стати успішними. Будемо запрошувати авторитетних людей з різних сфер життєдіяльності: спорту, державної політики, культури, освіти, комунікації”, - зауважив Ігор Жданов.

  Міністр представив першого спікера – заступника Глави Адміністрації Президента України Ростислава Павленка – та закликав до активного спілкування.

  У свою чергу Ростислав Павленко поділився, на його погляд простими правилами, як можна досягнути успіху. Зокрема, посадовець зазначив, що ніколи не пізно вчитися та жодні знання не є зайвими. “Зараз дуже часто успіх приходить не в якійсь конкретній сфері, а на перетині багатьох речей. Тому, кожного разу, дізнаючись щось нове, ви для себе збільшуєте шанси зробити ще один крок вперед, здолати ще одну сходинку вгору”, - наголосив Ростислав Павленко.

  Заступник Глави АПУ також звернув увагу на важливість підтримки людей, які оточують, та застосування досвіду інших країн.

  Під час неформального спілкування дівчата та юнаки ставили запитання до Ростислава Павленка. Окрім іншого, їх цікавила можливість проходження конкурсу на посади державних службовців, мотивація для постійного самовдосконалення та корисні навички спікера, отримані у студентські роки.

  Автори найцікавіших, на думку Ростислава Павленка, запитань отримали книгу з автографом та можливість пройти стажування в АПУ.

  Нагадаємо, Міністерство молоді та спорту ініціювало проведення щомісячних відкритих зустрічей успішних українців із студентами, представниками молодіжних громадських організацій, активною молоддю.