• In English
 • Перший заступник Міністра оборони України з робочою групою перевіряє питання військової освіти в академії сухопутних військ
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 березня 2019 року о 14:26

  Представники вітчизняного оборонного відомства на чолі із Першим заступником Міністра оборони України Іваном Руснаком розпочали роботу в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

  До складу робочої групи увійшли директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський, директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України Олег Яцино та інші представники Міноборони та Генерального штабу ЗС України за відповідними напрямками.

  Під час першого засідання, участь в якому взяли члени робочої групи та керівництва академії, перший заступник Міністра оборони України окреслив головні напрямки діяльності фахівців Міноборони та Генерального штабу на час роботи у ВВНЗ.

  Іван Руснак зазначив, що мета їхнього перебування у ВВНЗ – не лише здійснення ґрунтовної перевірки всіх питань щодо функціонування навчального закладу, але й надання фахової допомоги із вдосконалення навчально-виховного процесу, врахування здобутків та досягнень колективу навчального закладу для подальшої модернізації військової освіти України.

  Начальник Національної академії сухопутних військ ознайомив робочу групу зі специфікою діяльності навчального закладу.

  Генерал-лейтенант Павло Ткачук поінформував про структуру навчального закладу, основні завдання та досягнення з підготовки кваліфікованих військових фахівців для ЗС України в межах реформування вітчизняної військової освіти.

  Також він акцентував увагу на першочергових завданнях керівництва та всього колективу академії, а саме – на створенні у складі ВВНЗ військового ліцею, який вже цього року чекатиме на перших вихованців у місті Червоноград Львівської області, та наголосив на продовженні вдосконалення системи підготовки військових фахівців на базі НАСВ та її структурних підрозділів за стандартами Північноатлантичного альянсу.

  Впродовж декількох днів члени робочої групи здійснюватимуть перевірку та аналіз організаційно-штатних структур, чисельності та укомплектованості Національної академії сухопутних військ, спроможності та ефективності виконувати завдання освітньої та наукової діяльності.

  Слід наголосити, що подібні заходи поетапно проводяться у всіх закладах вищої військової освіти нашої країни.