• In English
 • Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України зустрівся з Торговим представником США у Вашингтоні
  Міністерство економіки України, опубліковано 31 серпня 2021 року о 10:04

  Заходи зі зміцнення українсько-американської співпраці у сфері торговельно-економічних та інвестиційних відносин. Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Олексія Любченка з Торговим представником США Кетрін Тай у Вашингтоні 30 серпня.

  Олексій Любченко зазначив, що Україна і США мають спільний пріоритет у розвитку торгової політики - щоб торгівля служила суспільству та розвитку людського капіталу. «Побудова спільних правил цифрової торгівлі та захисту прав інтелектуальної власності є вагомим внеском у розвиток людського капіталу в Україні і США. Тому пропоную приділити особливу увагу цим напрямам у подальшому діалозі», - підкреслив Олексій Любченко.

  Також він відзначив багаторічну тісну співпрацю у тому числі у рамках Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій. На сьогодні постійно працюють робочі групи з питань посилення захисту прав інтелектуальної власності, санітарно та фітосанітарних заходів, зменшення технічних бар'єрів у двосторонній торгівлі тощо. Незабаром розпочне свою роботу десяте засідання Ради і українська сторона вже готується до його проведення.

  Зі свого боку Кетрін Тай відзначила амбітність програм економічних реформ в Україні та наголосила на важливості подальшого проведення прозорих реформ, побудові систем, що базуються на принципах верховенства права в Україні. Вона висловила впевненість, що ці зусилля дозволять зміцнити довіру до українського Уряду та створити сприятливе середовище для розвитку бізнесу.

  Торговий представник США та Перший віце-прем’єр-міністр України також обговорили шляхи збільшення інвестицій між двома країнами, а також регуляторні питання, питання цифрової торгівлі, проблеми інтелектуальної власності, удосконалення корпоративного управління, питання негативного впливу надмірних потужностей виробництва сталі та алюмінію у країнах з неринковою економікою тощо.

  Сторони підтвердили готовність поглиблювати торговельно-економічні відносини та підтримувати постійний діалог у майбутньому.


  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України зустрівся з Торговим представником США у Вашингтоні