• In English
  • Перед Міноборони стоять надважливі завдання, від яких залежить майбутнє України: Олексій Резніков відзначив кращих представників відомства
    Міністерство оборони України, опубліковано 29 серпня 2023 року о 18:18

    Посилення бойових спроможностей ЗСУ, забезпечення українського війська новітніми зразками озброєння та військової техніки, запровадження стандартів НАТО у повсякденну діяльність військ – в умовах широкомасштабної російської агресії проти України перед Міноборони стоять надважливі завдання, від якості виконання яких залежить майбутнє України. Про це зазначив Міністр оборони України Олексій Резніков, вручаючи відомчі нагороди, вогнепальну зброю та цінні подарунки за підсумками службової діяльності працівникам ЗСУ і військовослужбовцям структурних підрозділів Міноборони, Головного управління розвідки, Державної спеціальної служби транспорту.

    «Радий тиснути руку всім, хто робить усе від нього залежне, щоб ми якнайшвидше відсвяткували нашу перемогу. Працівники Міністерства оборони і ті, хто служить в підпорядкованих підрозділах оборонного відомства, наполегливо працюють кожного дня у режимі 24/7. Так, вам не завжди дякують, інколи критикують і вимагають ще краще працювати і служити. Однак ми живемо в демократичній країні. Нині, вважаю, дуже важливо казати усім «Дякую!». За те, що ви робили, робите і ще зробите для України. Сьогодні тут зібралася саме команда Міністерства оборони, Головного управління розвідки, Державної спеціальної служби транспорту. Всі наші, адже ми всі – одна команда. Працюємо далі. Разом до перемоги. Тримаємо стрій», – наголосив Олексій Резніков. Відзначаючи захисників вогнепальною зброєю, Олексій Резніков подякував військовослужбовцям за героїзм, стійкість та відвагу. Також Міністр вручив нові відомчі нагороди оборонного відомства – відзнаку «Лицарський Хрест».

    Участь у заході взяли заступник Міністра оборони Ростислав Замлинський та державний секретар Міноборони Костянтин Ващенко.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських захисників і захисниць, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також усіх мирних українців, які загинули внаслідок російської збройної агресії.