• In English
 • Павло Розенко зустрівся із представниками місії Європейської конфедерації профспілок
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 13 лютого 2019 року о 16:27

  13 лютого відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з представниками місії Європейської конфедерації профспілок, під час якої сторони обговорили питання європейських прагнень України, забезпечення гідної праці, соціального діалогу, співпраці з міжнародними фінансовими інститутами тощо.

  «Реалізація курсу на інтеграцію до ЄС і НАТО є пріоритетом нашої держави. Ми чудово розуміємо, що це не лише виконання формальних критеріїв, а насамперед забезпечення належного рівня розвитку економіки нашої держави і підвищення рівня життя наших співгромадян», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

  «Ми приділяємо цим питанням значну увагу, але треба відзначити, що є ціла низка несприятливих факторів, які суттєво ускладнюють цей рух», - зазначив він. Павло Розенко розповів європейським колегам, що внаслідок анексії Криму Росією та окупації нею частини територій Донецької і Луганської областей Україна втратила значну частину свого промислового потенціалу. «Війна триває вже 4 роки і безумовно виснажує країну: щодня ми отримуємо повідомлення про загиблих або поранених наших воїнів», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Водночас, за його словами, навіть у таких складних умовах триває співпраця із соціальними партнерами Уряду щодо пошуку рішень, які сприятимуть соціально-економічному розвитку країни.

  Серед позитивних результатів роботи Уряду Павло Розенко назвав збереження позитивної динаміки зростання економіки, промислового виробництва, залучення інвестицій, легалізацію зайнятості, підвищення розмірів зарплат і пенсій та впровадження значних змін в інших сферах розвитку держави.

  Павло Розенко зустрівся із представниками місії Європейської конфедерації профспілок