• In English
  • Павло Розенко: Питання про приватизацію кіностудії Довженка зараз не стоїть - сьогодні мова йде про її модернізацію та відновлення діяльності
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 лютого 2018 року о 13:37

    На сьогодні дискусія про приватизацію Національної кіностудії імені Олександра Довженка в Уряді завершена - прийняте політичне рішення, підтримане і Президентом, і Прем’єр-міністром , що кіностудія Довженка не підлягає приватизації. Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

    «Але це не означає, що вона має залишитися в тому вигляді, в якому вона зараз є. Тому що стан її жахливий. Причини цього стану очевидні – її свідомо вбивали і доводили до зубожіння протягом тривалого часу. На сьогодні від Національної кіностудії Довженка залишилися лише назва, добре ім’я, частина колективу і прекрасні актори.  Але матеріально-технічна база  фактично в стані занепаду», - сказав він.

    Павло Розенко нагадав, що Міністерство культури України разом з Національної кіностудією та Держкіно найближчим часом розроблять проект стратегічного плану розвитку і модернізації Національної кіностудії імені Довженка. «Переконаний, що цього року,  в 90-ту річницю заснування Кіностудії Довженка, ми будемо мати прориви в цьому напрямку, в тому числі і щодо матеріально-технічного переоснащення, яке дасть шанс кіностудії відновити свою діяльність», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.