• In English
  • Павло Розенко: Осучаснення пенсій військовим пенсіонерам має відбуватися автоматично
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 березня 2018 року о 11:16

    Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що у законі про пенсійне забезпечення військовослужбовців необхідно закріпити норму про автоматичне осучаснення пенсій військових. Про це він заявив в ефірі телеканалу «NewsOne».

    «Ми б хотіли, щоб осучаснення пенсій не залежало від політичної ситуації чи складу Уряду, тому ми ввели в законодавство норму щодо постійного осучаснення пенсій, і трудові пенсії тепер будуть перераховуватися автоматично. Це саме ми хочемо зробити і для військових. Щоб це не було якесь окреме одноразове рішення Уряду, а щоб ця норма була зафіксована в законі. І я сподіваюся, що Верховна Рада ухвалить такий закон вже найближчим часом», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

    Павло Розенко нагадав, що у зв’язку з тим, що зміни до законодавства про пенсійне забезпечення військовослужбовців Верховна Рада України поки не ухвалила, Уряд, як і обіцяв, здійснить перерахунок пенсій військовим з 1 січня 2018 року відповідно до свого рішення. «Всі пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані «заднім числом», з 1 січня 2018 року. Зараз процес перерахунку триває і наприкінці березня стартують перші виплати. Я переконаний, що протягом березня-квітня всі військові пенсіонери отримають вже підвищені пенсії», - зазначив він.