• In English
  • Павло Розенко на Форумі Via Carpatia: Збереження культурної спадщини, історичної пам’яті і традицій – це один із основних елементів сталого розвитку будь-якого регіону
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 червня 2018 року о 15:22

    Збереження культурної спадщини, історичної пам’яті і традицій - це один з основних елементів сталого розвитку будь-якого регіону, в тому числі і Карпатського. Про це під час міжнародної Конференція «Коло Вінценза: Майбутнє Карпат» заявив Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

    «Сталий розвиток регіонів має базуватися на гармонійному розвитку трьох основних факторів: економічного, екологічного і соціального. Поєднання ефективної гуманітарної політики і пожвавлення економічних процесів можуть дати стале підґрунтя для зростання рівня і якості людей», - сказав він.

    Павло Розенко зазначив, що Карпатський регіон був завжди активно інтегрований з європейськими сусідами, водночас завжди відрізнявся своєю ідентичністю. «І збереження культурної спадщини, збереження традицій, історії - це один із основних елементів сталого розвитку будь-якого регіону», - додав Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.