• In English
 • Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 липня 2018 року о 13:30

  13 липня  2018 року в рамках візиту до Брюсселя Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом.

  Співрозмовники привітали результати 20-го ювілейного Саміту Україна-ЄС, зафіксовані у спільній Декларації, та обговорили шляхи подальшого  розширення політичної, економічної та секторальної інтеграції України до Європейського Союзу.

  Сторони закликали РФ звільнити всіх незаконно утримуваних українських політичних в’язнів, зокрема українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування понад 60 діб тому.

  Співрозмовники окремо торкнулися питання щодо розвитку Східного партнерства, зокрема очікувань від Міністерського засідання СхП в Люксембурзі у жовтні 2018 року, а також неформальної зустрічі ЄС-Україна-Грузія-Молдова на рівні  міністрів економіки та торгівлі, яка запланована на вересень цього року.