• In English
 • Павло Клімкін провів зустріч з членами Комітету із закордонних відносин Сенату США Робертом Коркером та Робертом Менендесом
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 16 листопада 2018 року о 17:02

  15 листопада відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Посла України в США Валерія Чалого з Головою Комітету із закордонних відносин Сенату США Робертом Коркером та Співголовою Комітету Робертом Менендесом. У ході зустрічі обговорено актуальні питання взаємодії з Конгресом США, насамперед на напрямі подальшого посилення тиску на РФ. Міністр закордонних справ України поінформував співрозмовників про актуальну ситуацію на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в Криму, а також щодо здійснюваних в Україні реформ.

  З українського боку висловлено вдячність сенаторам за їхні численні законодавчі ініціативи, спрямовані на підтримку Української держави у протистоянні російській агресії.

  Міністр закордонних справ окремо відзначив історичне рішення Сенату США про ухвалення резолюції з нагоди 85-х роковин Голодомору в Україні, у якій події 1932-1933 рр. визнано геноцидом українського народу.

  У контексті обговорення питань подальшої підтримки нашої держави Павло Клімкін підкреслив важливість законодавчого закріплення запропонованого Сенатом і Палатою представників збільшення обсягів допомоги Україні по лінії Державного департаменту, Пентагону та Агентства США з міжнародного ровику у федеральному бюджеті Сполучених Штатів 2019 року.