• In English
  • Павло Клімкін ініціює проведення позачергового засідання Українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва
    Міністерство закордонних справ України, опубліковано 04 жовтня 2018 року о 13:40

    Міністр закордонних справ України Павло Клімкін ініціює проведення позачергового засідання Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС). Напередодні із проханням про позачергове скликання МКРМС до Міністра звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

    Звернення пов’язане першочергово з тим, що на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні спостерігаються черги автотранспортних засобів. Спричинені скупчення автомобілів низьким виконанням умов меморандуму між Україною та Польщею, який передбачає, зокрема, роботу системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні з метою забезпечення ритмічності пропускних операцій. Ця система визначає оптимальну кількість транспортних засобів, що приймаються прикордонними службами кожної зі сторін за період однієї зміни.