• In English
 • Патрульні Держрибагентства ознайомилися з європейськими практиками охорони водних біоресурсів

  З метою удосконалення української системи контролю та інспекції рибальства, її наближення до європейських стандартів, Держрибагентство постійно розширює співпрацю з компетентними органами ЄС та його держав-членів для забезпечення тісної взаємодії та обміну досвідом щодо передових практик охорони водних біоресурсів, дотримання правил рибальства, використання електронних систем контролю за вилученням водних біоресурсів та ведення відповідального рибальства.

  Так, у 2023 році близько 100 інспекторів рибоохоронних патрулів Держрибагентства взяли участь у навчанні на онлайн платформі Європейського агентства з контролю за рибальством.

  Під час навчання рибоохоронці мали змогу ознайомитися з європейськими підходами до інспекції на морі та у порту, правилами та процедурами здійснення рибоохоронних заходів, сучасними електронними системами та новітніми технологіями, які використовуються під час здійснення контролю промислу тощо.

  Навчання проводилося у рамках реалізації співпраці Мінагрополітики та Держрибагентства з Генеральним Директоратом Європейської комісії з морських справ та рибальства (DG MARE) і Європейським агентством з контролю за рибальством (EFCA).

  Для реалізації нових перспективних проектів з метою забезпечення сталого розвитку усіх секторів національного рибного господарства, Держрибагентство і надалі активно розвиватиме відносини та практичну співпрацю з DG MARE та EFCA.