• In English
 • Парламент підтримав ініціативу Мінцифри щодо створення ЦНАП у військово-цивільних адміністраціях
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 17 грудня 2020 року о 20:09

  Мінцифра прагне забезпечити повсюдність та безперервність надання адміністративних послуг на всій території України.

  Саме для цього ми ініціювали доповнення положеннями до законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності військово-цивільних адміністрацій», який сьогодні на другому читанні прийняла Верховна Рада України.

  "Зробити якісні адмінпослуги доступними для кожного українця — одна з пріоритетних цілей команди Мінцифри. У 2020 році Мережа ЦНАП зросла до 1269 точок доступу, що на 248 більше, ніж у 2019 році. Завдяки цьому понад 1 мільйон жителів отримали доступ до адмінпослуг",-  зазначила Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації.

  Відтепер військово-цивільні адміністрації отримали повноваження утворювати ЦНАП та укладати договори про співробітництво територіальних громад з метою підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей.

  Завдяки цьому жителі територіальних громад отримають доступ до адміністративних послуг у військово-цивільних адміністраціях.