• In English
 • Паралімпійцям та дефлімпійцям із Дніпропетровщини призначили стипендії Президента України
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 06 травня 2020 року о 12:44

  Найкращі паралімпійці, дефлімпійці та їх тренери отримуватимуть стипендії Президента України. Грошове заохочення призначили 23 мешканцям Дніпропетровщини. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Наші спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці постійно демонструють високі результати на змаганнях найвищого рівня. Вершин досягли під керівництвом досвідчених тренерів. За свої перемоги та надзвичайну силу духу вони удостоїлися стипендії Президента України», – зазначили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Серед стипендіатів – дев’ять тренерів та чотирнадцять спортсменів. Зокрема, чемпіони світу 2019 року з кульової стрільби Ірина Ляху та Віталій Плакущій, чемпіонки Європи з дзюдо Катерина Авдєєва, Валерія Колеснікова та Анна Шостак. А ще срібні призери чемпіонату світу з плавання Артем Карниш і Євген Заулічний.

  Грошові премії тренерам – Павлу Пшенічнікову, Геннадію Вдовиченку, Євгену Сігалову, Олександру Алфьорову, Майї Загребі, Михайлу Малькевичу, Віталію Харламову, Ірині Слюсар, Анатолію Пирогу.

  Всі вони щомісяця протягом року отримуватимуть від 7 до 12 тисяч гривень.