• In English
  • Оздоровлення та санаторно-курортне лікування - один з пріоритетних напрямів роботи Міноборони у 2018 році
    Міністерство оборони України, опубліковано 12 лютого 2018 року о 10:55

    Питання налагодження ефективної системи оздоровлення та санаторно-курортного лікування захисників України та членів їх сімей є одним із пріоритетних на порядку денному Міноборони. Про це йшлося на засіданні в Головному військово-медичному управлінні, яке відбулося 9 лютого під головуванням заступника Міністра оборони України генерал-майора Олега Шевчука та за участю радника Президента України, помічника Міністра оборони України Сергія Бірюкова та начальників Центрального військового санаторію “Приморський”, Центру медичної реабілітації та санаторного лікування “Пуща Водиця”, Центру медичної реабілітації та санаторного лікування “Трускавецький”, Центрального військового клінічного санаторію “Хмільник”.

    Під час зустрічі обговорено ряд питань щодо покращення санаторно-курортного лікування військовослужбовців та членів їх сімей, а також удосконалення механізму видачі та розподілу путівок для проведення медичної, медико-психологічної реабілітації та здійснення лікування військовослужбовців у санаторно-курортних закладах Міністерства оборони України.

    До початку курортного сезону планується відкриття Центрального військового санаторію "Приморський". Наразі ведуться підготовчі роботи. Ремонт фондів вже завершено на 80 відсотків. В оновленому санаторії на 200 ліжок буде підготовлено 20 кімнат підвищеного комфорту. Вже цього літа санаторій зможе оздоровити перших захисників України та членів їх сімей.