• In English
 • Отримуйте адмінпослуги швидко та зручно: два Дія.Центри відкрили у Вінницькій та Чернівецькій областях
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 17 серпня 2023 року о 14:03

  Ще більше українців зможуть отримувати всі необхідні адміністративні послуги в зручному та комфортному Дія.Центрі, замість того, щоб ходити по різних держустановах. Два сучасні центри запрацювали на Вінниччині та Буковині.

  Дія.Центр Жмеринської міської ради

  На Вінниччині ЦНАП Жмеринської міської ради модернізувався та став Дія.Центром. Тепер тисячі місцевих мешканців зможуть отримати 455 адмінпослуг в одному місці. Зокрема, оформити та отримати закордонний паспорт чи водійське посвідчення, зареєструвати транспортний засіб тощо. Крім того, у центрі підприємці можуть отримати професійні бізнес-консультації.

  Жмеринський Дія.Центр повністю оснащений для людей з інвалідністю, зокрема для осіб з порушеннями зору. Приміщення обладнане платіжним терміналом для оплати адмінзбору, місцем для самообслуговування та санітарною кімнатою.

  Дія.Центр Кам’янської сільської ради

  Новий Дія.Центр відкрився в Кам’янській сільській територіальній громаді на Буковині. Це другий такий центр у регіоні. Відтепер понад 11 тисяч місцевих жителів зможуть отримувати якісні адмінпослуги в сучасному, інклюзивному та комфортному просторі.

  Установа надаватиме понад 230 держпослуг та супутніх сервісів. Зокрема, послуги з реєстрації місця проживання, сервіси у сфері земельних відносин, архітектури та будівництва, а також соціальні та дозвільні послуги.

  Дія.Центр Кам’янської сільської ради відкрили завдяки співпраці Мінцифри, Чернівецької обласної військової адміністрації та місцевої влади.