• In English
 • Отримати адмінпослуги швидко та зручно: два сучасні Дія.Центри запрацювали на Волині та Львівщині
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 04 липня 2023 року о 13:37

  Відкрили ще два Дія.Центри, щоб кожен українець у будь-якому куточку країни міг швидко та зручно отримати необхідні держпослуги в комфортному та зручному просторі. Замість того, щоб ходити в різні держустанови та стояти в чергах. Сучасні центри запрацювали на Волині та Львівщині.

  Дія.Центр у Головненській громаді

  Новий Дія.Центр відкрився в Головненській міській територіальній громаді на Волині. Це вже п’ятий такий центр у регіоні. Відтепер понад 9 тисяч місцевих жителів зможуть отримувати якісні адмінпослуги в сучасному, інклюзивному та комфортному просторі.

  Установа надаватиме понад 90 держпослуг та супутніх сервісів.

  Дія.Центр відкрився завдяки співпраці Мінцифри, Волинської обласної військової адміністрації та місцевої влади.

  Дія.Центр у Підкамінській громаді

  Новий Дія.Центр з`явився в Підкамінській селищній територіальній громаді на Львівщині. Там провели капітальний ремонт, закупили сучасну техніку та меблі. Тож жителі громади зможуть отримувати всі необхідні держпослуги в безбар’єрному та комфортному просторі.

  Установа надаватиме понад 220 державних сервісів. Там, зокрема, можна змінити місце проживання, зареєструвати речові права на нерухоме майно, отримати соціальні послуги та сервіси ДРАЦС, а також послуги Пенсійного фонду.