• In English
 • Органи місцевого самоврядування запрошуються до участі в міжнародній програмі «Відкритий Уряд – місцевий рівень»
  опубліковано 21 грудня 2021 року о 10:10

  Глобальна Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» оголосила конкурс на обрання нових членів програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Новими учасниками програми у 2022 році можуть стати 50 органів місцевого самоврядування з 78 країн-членів Партнерства.

  Для участі у відборі органи місцевого самоврядування мають подати заявку, а також листи підтримки від керівника органу місцевого самоврядування та, як мінімум, від одного партнера - інституту громадянського суспільства.

  Для участі в OGP Local орган місцевого самоврядування має відповідати таким критеріям:

  досвід у впровадженні ініціатив з відкритого врядування у співпраці з інститутами громадянського суспільства за останні 3 роки, у тому числі у реалізації завдань національних планів дій;

  організаційні, людські та фінансові ресурси для розробки та реалізації проектів і програм відкритого врядування;

  на момент подання заявки є щонайменше 18 місяців до зміни керівництва муніципалітетом для можливості розробки першого плану дій.

  Кінцевий строк подання заявок – 16 березня 2022 року. Результати конкурсу будуть оголошені до середини травня 2022 року.

  Детальну інформацію можна знайти на сайті Ініціативи: https://bit.ly/3sph6Mr.

  Нагадуємо, що Україна є учасником Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» з 2011 року. Членами Ініціативи є 78 країн та 76 місцевих територій. У 2020 році до програми OGP Local приєднались 3 українські міста – Вінниця, Тернопіль та Хмельницький.