• In English
 • Органи місцевого самоврядування поділились кращими практиками відкритого врядування
  опубліковано 20 травня 2021 року о 11:05

  19 травня 2021 р. в рамках Тижня Відкритого Уряду відбувся онлайн-марафон «Гарні практики відкритого врядування», організований проектом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» та Асоціацією міст України.

  Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів, вітаючи учасників заходу, відзначив, що на національному рівні впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» має низку важливих досягнень (електронні послуги, система прозорих закупівель, сервіси відкритого бюджету, інструменти доступу до інформації, розкриття бенефіціарних власників, створення онлайн-платформи ВзаємоДія та ін.). «Водночас важливо представити кращі практики відкритого урядування на найближчому до життя громадян рівні – місцевого самоврядування. Це сприятиме популяризації Ініціативи «Партнерство «Вкритий Уряд», заохочуватиме усі органи місцевого самоврядування впроваджувати кращі практики відкритості та прозорості», – зазначив Державний секретар.

  Під час заходу представники органів місцевого самоврядування з різних куточків України мали можливість поділитися напрацюваннями у впровадженні інструментів відкритого врядування та ознайомитися з досвідом своїх колег.

  Запис заходу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/sqqd2iR572M

  Довідково

  З 17 по 21 травня 2021 року в країнах-учасницях Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проходить Тиждень Відкритого Уряду. Протягом тижня органи влади, інститути громадянського суспільства, приватний сектор організовують заходи, спрямовані на розвиток демократії, сприяння відкритості, покращення якості державного управління, співпраці між громадянами та органами влади всіх рівнів.