Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 19 травня
Міністерство енергетики України,
опубліковано
19 травня 2026
року о
11:57
Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання.
Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.
Застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх операторів системи розподілу.
Споживачам слід, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію протягом всієї доби. Це допомагає знизити навантаження на систему.