• In English
 • Оперативна інформація щодо роботи підрозділів ДСНС у Харківській області
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 26 травня 2022 року о 09:36

  За добу з 25 по 26 травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.
  Загалом за добу рятувальники здійснили 24 оперативні виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж — 13, у т.ч. пожеж, спричинених обстрілами — 10, пожеж, що сталися з інших причин — 3; крім того 5 раз рятувальники викликались для проведення аварійно-рятувальних робіт, 6 — для надання допомоги населенню та співробітникам поліції.
  Пожежі, спричинені ворожими обстрілами трапились у Чугуївському (3) та Харківському (7) районах області.
  Так, о 12:20 25 травня внаслідок ворожих обстрілів сталося відразу 7 пожеж у смт. Циркуни Харківського району області. За різними адресами горіло три житлових будинки, чотири господарчих споруди та лазня на загальній площі понад 800 кв. м. Для ліквідації загорянь було залучено 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу ДСНС. Усі пожежі вдалось повністю приборкати о 17:30. За попередніми даними жертв та постраждалих немає. 
  Аварійно-рятувальні роботи проводились у зруйнованих будівлях Київського, Слобідського, Салтівського, Холодногірського та Новобаварського районів міста Харкова.
  Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 66 залучень для знешкодження ворожих боєприпасів, ліквідовано 29 ворожих боєприпасів.